Ameliyatsız Meme Büyütme Fiyatı Ne Kadardır ve Nelere Bağlıdır

769 0

Ameliyatsız meme büyütme uygulaması, ortalama yarım saat süren, lokal anestezi altında ve cerrahi müdahaleye gerek kalmadan bir işlemdir. Uygulama esnasında hastanın göğüs altından girilen kanül ile aquafilling enjekte edilerek istenilen sonuç elde edilir.

Aquafilling Nedir?

Aquafilling, meme ve kalça büyütme için özel olarak geliştirilmiş bir vücut dolgusudur. Ek olarak göğüs ve popo büyütme işlemlerinin dışında vücudun diğer bölgelerindeki (örneğin bacak asimetrisi veya bacak çarpıklığı vb.) gibi problemlerinde tedavisinde kullanılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay her bir insanın istediği boyut ve buna bağlı olarak ta enjekte edilmesi gereken dolgu miktarının farklı olduğudur.

Dahası bazı hastalar göğüs büyüklüklerinden memnun olmalarına rağmen göğüslerinde asimetri veya büyüklük farklı olduğu için bu durumdan rahatsız olmaktadırlar. Bu tür durumlarda enjekte edilmesi gereken aquafilling miktarı hem daha az olmakta hem de problem asimetri değil sadece büyüklük farkı ise aquafilling meme dolgusu sadece küçük olan memeyi eşitlemek için uygulanmaktadır.

Sonuç olarak tüm bu etmenler uygulanacak ürün miktarını ciddi oranda etkilemesi, hastanın arzu ettiği meme büyüklüğünün her bir bireyde farklı olması aquafilling ameliyatsız göğüs büyütme ücretini geniş bir skalada etkilemektedir. Bu nedenle hastayı görüp muayene etmeden ameliyatsız meme estetiği için bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir ve yapılacak göğüs estetiğinin maliyeti uygulamayı yapacak doktorun fiziki muayenesinin ardından kişiye özel belirlenir.

Yorumlar

Fatal error: Cannot redeclare yildiz_koy() (previously declared in /home/stsestetik/public_html/include/global.php:71) in /home/stsestetik/public_html/include/global.php on line 92