Ameliyatsız Meme Büyütme Hakkında En Çok Merak Edilenler

547 0

Sadece son birkaç yıldır var olan ancak geliştirildiği andan bu güne kadar meme estetiği teknikleri arasında belkide en merak edilen ve popülerliğini hiç kaybetmeyen uygulama şüphesiz ki ameliyatsız göğüs büyütme Uygulamasıdır.

Bu merak edilen sorular listesinin başında ameliyatsız göğüs büyütme tekniğinin kalıcılığının ne kadar olduğu yer almaktadır. Aquafilling ile ameliyatsız meme büyütme tekniğinin kalıcılığı her insanda farklıdır. Bunun sebebi her bir bireyin vücudunun yabancı maddelere karşı verdiği tepkinin değişmesidir. Kimi insanda aquafilling meme dolgusu 5 yıl kalabilirken kimi insanda bu süre 3 yıl olabilmektedir. Bazı vücudu daha az alerjik olan bünyelerde 5 senenin de üstünde kalabilirken, yabancı maddelere karşı çok hassas alerjik kişilerde ise bu süre 3 senenin de altında olabilmektedir. Sonuç olarak ameliyatsız meme büyütmenin ortalama kalıcılığı 5 yıl diyebiliriz.

Bir diğer merak edilen soru ise ameliyatsız göğüs büyütmenin fiyatıdır. Aquafilling ile ameliyatsız meme büyütmenin maliyeti geniş bir skalada değişiklik göstermektedir ve net bir fiyat verilebilmesi için fiziki muayene şarttır. Bunun sebebi her kişinin ihtiyacı olan aquafilling meme büyütme dolgusunun farklı olması, asimetri problemi varsa aquafillingin sadece tek göğüse uygulanması gibi temel sebeplerdir. Bu nedenle muayene olmadan herhangi bir fiyat verilmesi hasta için yanıltıcı olacaktır.

Aquafilling ile ameliyatsız meme büyütmenin yan etkisi veya emzirmeye zararının olup olmadığı sorusu da en merak edilenler arasındadır. Aquafilling meme estetiği dolgusu tamamen su bazlı FDA onaylı bir vücut dolgusudur ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Uygulandığı andan itibaren yavaş yavaş vücut tarafından emilir ve ortalama 5 senenin sonunda tamamen eriyerek kaybolur ve asla ileride memelerde sarkmaya neden olmaz. Eridikten sonra tekrar uygulanabilir ve süre baştan başlar. Ayrıca aquafilling göğüs büyütme dolgusunun uygulandığı bölge ile süt kanallarının ilgisi olmadığı için emzirmeye de engel değildir.

Yorumlar

Fatal error: Cannot redeclare yildiz_koy() (previously declared in /home/stsestetik/public_html/include/global.php:71) in /home/stsestetik/public_html/include/global.php on line 92