Ameliyatsız Yüz Germe ile Yüz Gençleştirme Hakkında Merak Edilenler

623 0

Ameliyatsız yüz germe uygulamaları özellikle son yıllarda popülerliğini giderek arttırmış ve estetik dünyasında en çok ilgi çeken ve merak edilen konulardan biri olmuştur. Bu uygulamaları bu kadar popüler yapan ameliyat olmadan ve narkoz almadan kısa bir süre içerisinde uygulanabilmesi ve etkisini uzun süre koruyabilmesidir.

Ameliyatsız yüz germe
uygulamaları hakkında belki de en merak edilen soruların başında kalıcılığının ne kadar sürdüğü gelmektedir. Bu sorunun net bir cevabı yoktur ve tamamen kişiden kişiye değişir. Bunun sebebi her insanın cilt yapısının, uygulanan işlemlere verdiği tepkinin, genel sağlık durumlarının ve yaşlanma miktarlarının tamamen farklı oluşudur. Bu yüzden etki süresi genelde minimum 2 sene, maksimum 5 senedir.

Ameliyatsız yüz gençleştirme ile ilgili bir diğer merak edilen soru ise uygulamanın yan etkileri ve ağrılı bir işlem olup olmadığıdır.

Ultra Matrix ve Altın Üçgen gibi ameliyatsız yüz germe uygulamalarında kullanılan PDO ipler FDA onaylı ve tamamen cilt ile barışık materyallerdir. Bu nedenle cildimize herhangi bir yan etkisi ve zararı bulunmamaktadır. PDO ipler kişinin bağışıklık sistemine ve genel sağlık duruma bağlı olarak ortalama 2-5 sene sonunda yavaş yavaş eriyerek kaybolurlar. İşlem yapılmadan önce cilt iğne ile uyuşturulduğu ve lokal anestezi sağlandığı için ameliyatsız yüz estetiği yapılırken hasta herhangi bir ağrı, acı duymaz. Narkoz uygulanmadığı için bilinci tamamen açıktır ve işlemi yapan doktor ile sürekli iletişim halinde kalırlar ve sürece dahil olurlar.

Son olarak bir diğer en çok merak edilen soru ise ameliyatsız yüz germe ve ameliyatsız boyun germe uygulamalarının fiyatının ne kadar olduğudur. Bu sorunun cevabı tamamen uygulanan ürün miktarıyla değişmektedir. Ayrıca PDO iplerin sadece yüze mi uygulandığı, ameliyatsız boyun germe, gıdı estetiği gibi ek işlemler yapılıp yapılmadığı, PDO ipler uygulandıktan sonra Scarlet, Venüs, U-therapy, kök hücre gibi ekstra yüz gençleştirme işlemleriyle kombine edilip edilmediği gibi birçok faktör de ameliyatsız yüz estetiğinin maliyetini ciddi oranda etkiler. Bu nedenle en sağlıklı fiyat bilgisi her bir bireyin yaşlanma derecesine ve cildinin ihtiyacı olan ürün miktarına ve ek işlemlere bağlı olarak geniş bir skalada değişebileceği için doktor tarafından yapılacak yüz analizi sonrasında belirlenir.

Yorumlar

Fatal error: Cannot redeclare yildiz_koy() (previously declared in /home/stsestetik/public_html/include/global.php:71) in /home/stsestetik/public_html/include/global.php on line 92