Ameliyatsız Yüz Germe İşleminin Fiyatı Ne Kadardır ve Nelere Bağlıdır

933 0

Ameliyatsız yüz germe tek bir uygulama değildir. Ultra Matrix, Altın Üçgen, örümcek ağı yöntemi vb. adında birçok ameliyatsız iple yüz germe uygulaması olduğu gibi scarlet, pelleve, thermilift, ulthera, venus vb. cihazlarda cildin farklı katmanlarında yüz germe işlemi sağlarlar.

Örnek vermek gerekirse Ultra Matrix iple yüz gerdirme uygulamasında özel PDO ipleri ile cildin alt ve orta katmanlarında kolajen üretimi tetiklenerek yaşlanmış cilt tekrar eski esnekliğini kazanmaya başlarken scarlet cihazının özel altın iğneli başlığı sayesinde de cildin bu sefer üst katmanında kolajen üretimi tetiklenir. Bu sayede cildin tüm katmanlarında ameliyatsız yüz estetiği elde edilmiş olur ve daha etkili sonuçlar alınır. Bu ve bunun gibi birçok yüz estetiği işlemi kişinin cildinin ihtiyaçlarına göre hekim tarafından özel olarak kombine edilerek her hastada maksimum yüz estetiği başarısı hedeflenmektedir.

Sonuç olarak ameliyatsız yüz gerdirme, tek bir cihaz veya iple yüz germe uygulamasından ibaret olmadığı gibi birçok işlemin kombinasyonu da olabileceği üzere herhangi bir sabit fiyat verilmesi mümkün değildir. Her kişinin cilt yapısı, yaşlanma derecesi ve istekleri de farklı olduğundan net bir fiyat bilgisi ancak fiziki doktor muayenesinden sonra yapılacak işlem veya işlem kombinasyonları netleştikten sonra ortaya çıkar. Bu nedenle kişi muayene olmadan net bir ameliyatsız yüz germe fiyatı vermek hastayı yanıltmaktan başka bir sonuç doğurmayacaktır.

Yorumlar

Fatal error: Cannot redeclare yildiz_koy() (previously declared in /home/stsestetik/public_html/include/global.php:71) in /home/stsestetik/public_html/include/global.php on line 92