Yüz Gençleştirme Uygulamaları Yaptırmak için Yaşlanmayı Beklemeyin!

498 0

Hemen hemen tüm insanlar genç kalmak ve yaşlanmayı olabildiğince yavaşlatmak ister. Günümüzde yaşlanmayı durduramasak ta yavaşlatmak için birçok ameliyatlı ve ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamalar mevcuttur. Ağır kırışıklıkları ve yüzdeki sarkmaları gidermek için Ultra Matrix ve Altın Üçgen ile ameliyatsız yüz germe uygulamaları vardır. Bu uygulamalar özellikle belli bir yaşın üstündeki bayanlar ve erkeklerde etkilidir.

Ancak genelde 30 yaşını geçtikten sonra başlayan ufak tefek ve hafif kırışıklıkları gidermek için dolgu, prp gibi hafif ve kısa sürede uygulanan basit yüz gençleştirme işlemleri yeterli gelebilmekte ve iyi sonuçlar vermektedir.

Bunun dışında cildin genç, gergin ve diri kalmak için ihtiyaç duyduğu kolajen, vitamin ve besinler yaşın ilerlemesi bağlı olarak azalması ve esnekliğini ve diriliğini kaybederek kırışması ve sarkmasına neden olarak yaşlı görünmemize neden olmaktadır. Bu süreç kişinin yaşam tarzına beslenmesine spor yaşamına ve genetiğine bağlı olarak her insanda farklıdır. Kendine iyi bakan, düzenli spor yapan, sigara ve alkol gibi zararlı alışkanlıkları olmayan ve stressiz bir yaşam süren kişiler akranlarına göre çok daha geç yaşlanırlar.

Dahası yaşlanma sürecini daha da geciktirmek için kök hücre ve PRP gibi yüz gençleştirme uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar hastanın kendi kanının özel bir işlemle vitamin, mineral ve amino asitlerce zenginleştirilerek tekrar hastanın yaşlanmakta olan veya yaşlanma belirtisi gösteren noktalarına enjekte edilir ve kırışıklıklar derinleşmeden bölgenin yeniden kolajen üretimi sağlanarak gerginleşmesi sağlanarak yaşlanma geciktirilmiş ve kişinin genç görünümü korunmuş olur.

Sonuç olarak en ufak bir yaşlanma belirtisi görüldüğünde ihmal etmek yerine bu tarz ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları yaptırarak ve kaliteli bir yaşam sürerek uzun bir süre yaşlanmayı durdurmak ve geciktirmek mümkündür.

Yorumlar

Fatal error: Cannot redeclare yildiz_koy() (previously declared in /home/stsestetik/public_html/include/global.php:71) in /home/stsestetik/public_html/include/global.php on line 92