Ameliyatsız Kalça Büyütme

 

Aquafilling Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Aquafilling  jel kıvamında yeni nesil bir vücut dolgusudur. Aquafilling diğer dolgular gibi vücuda bir iğne ile enjekte edilir ve doğal görünür. Aquafilling vücutla uyumlu ve herhangi bir yan etkisi ve zararı olmayan bir dolgudur. Ayrıca aquafilling’te diğer dolgular gibi dokunmakla anlaşılamaz ve doğal görünür. Aquafilling dolgusunun en büyük avantajı kalıcılığının yüz dolgularına göre çok daha uzun olmasıdır. Aquafilling bu özelliklerinden dolayı eskiden sadece ameliyatla ulaşılabilen daha büyük ve diri göğüslere veya daha dolgun ve iri kalçalara sahip olmayı ameliyat olmadan elde etmeyi mümkün kılar.

Ameliyatsız Kalça Büyütme Nedir ve Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız kalça büyütme, ameliyat olmaktan çekinen veya yara izi olmasını istemeyen kişileri daha dolgun ve büyük bir popoya sahip olmak isteyen kişiler için iyi bir alternatif çözümdür. Ucu künt bir kanül yardımıyla yapılır ve işlem esnasında hastanın bilinci tamamen açıktır. İşlem yaklaşık 45 dakika kadar sürer ve lokal anestezi altında yapıldığından hasta işlem esnasında herhangi bir ağrı veya sızı hissetmez. Ameliyatsız popo büyütme işlemi yapıldıktan sonra hasta aynı gün sosyal hayatına devam edebilir.

 

Ameliyatsız Popo Büyütme ve Şekillendirme Uygulamasının Ömrü Ne kadardır?

 Ameliyatsız popo büyütme uygulamasının ömrü tamamen hastanın yabancı maddelere karşı olan hassasiyetine ve cilt yapısına bağlıdır. Kimi hastalarda aquafilling dolgusu 7-8 sene boyunca vücutta kalabilirken kimi alerjik bünyeye sahip hastalarda 3-4 sene içerisinde vücut tarafından emilerek atılabilir. Dünya genelindeki veriler incelendiğinde aquafilling uygulamasının ömrünün ortalama 5 sene olduğunu söyleyebiliriz.

 

Ameliyatsız Kalça Estetiği Uygulaması Kimlere Uygulanabilir?

 Ameliyatsız popo estetiği uygulaması için en uygun hasta grubu küçük kalçalara sahip bayanlardır. Bunun dışında popo büyüklüğü normal olan ancak yuvarlak ve dolgun kalçalara sahip olmak isteyen kişiler için de ideal bir uygulamadır.

 

Ameliyatsız Kalça Büyütme Uygulaması Tekrar Uygulanabilir mi?

 

Aquafilling ile ameliyatsız kalça büyütme, dolgu vücuttan emildikten sonra hasta arzu derse rahatlıkla yeniden yapılabilen bir uygulamadır ve herhangi bir sınırı yoktur.

 

Aquafilling ile ameliyatsız Popo Büyütmenin Avantajları Nelerdir?

Ameliyatsız kalça büyütmenin silikon ile kalça estetiğine göre en büyük avantajları operasyona ve narkoz almaya gerek kalmadan çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmesi, hastanın aynı gün sosyal hayatına dönebilmesi, dokunmakla anlaşılmasının mümkün olmaması, kanül ile yapıldığı ve kesi işlemi yapılmadığı için ardında bir iz bırakmamasıdır.

 

Ameliyatsız Kalça Büyütmenin Fiyatı Nedir?

Ameliyatsız popo büyütme ve şekillendirme işleminin fiyatı tamamen hastanın arzu ettiği popoya ulaşmak için gerekli olan aquafilling dolgu miktarına bağlıdır ve bu her hasta için özeldir. Kimi hasta poposundaki çok ufak bir asimetriyi veya görüntü bozukluğunun giderilmesi isterken kimi hasta büyük ve dolgun kalçalara sahip olmak istemektedir. Dolayısıyla kalça büyütmenin fiyatı ancak muayeneden sonra doktor tarafından netleşmektedir.

 

Ayrıntılı Bilgi: (0212) 608 18 17 - (0212) 608 18 16 - (0212) 803 16 44

Whatsapp: (0533) 053 33 40 - (0533) 031 86 74 

(Not: 0533 053 33 40 ve 0533 031 86 74 nolu cep numaralarımızı saat 23.00'e kadar arayabilirsiniz.)

Tüm Sorularınız için e-mail adresimiz :  info@stsestetik.com

Ameliyatsız Kalça Büyütme Hakkında Uzmanına Sorulan Sorular

Diğer Sorular →

Cevabınız başarıyla kaydedildi.. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Hemen Ara
Ücretsiz Muayene Ol