Cooltech Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

 soguk-lipoliz-bolgesel-incelme

 

Bir Türlü Erimeyen ve İnatçı Bölgesel Yağların Ameliyatsız Çözümü olan Cooltech Soğuk Lipoliz Uygulaması ile Tanışın! 

Cooltech Soğuk Lipoliz Uygulaması Nedir? Soğuk Lipolizin Etki Mekanizması Nasıldır?

Ne kadar diyet ve spor yaparsak yapalım bir türlü erimeyen inatçı yağlardan hepimiz rahatsız oluruz. Özellikle karın yan yağları
(simitler), göbek bölgesi, basen, bacak, üst kol, kalça gibi bölgesel yağlanmadan en çok muzdarip bölgelerimizdeki rahatsız edici görüntüden kurtulma konusunda soğuk lipoliz uygulaması çok etkilidir.

 Cooltech Soğuk Lipoliz işlemi, kısaca istenmeyen bölgesel yağların cihazın özel olarak geliştirilmiş başlığının içine vakumlanması sağlandıktan sonra -8 derecede dondurularak programları ve kontrollü bir şekilde yağ hücrelerinin ölümü sağlanarak (apopitoz) tedavi edilmesidir. 

Cooltech Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama İşlemi Nasıl Uygulanır? 

Soğuk Lipoliz, 70 dakika süren son derece konforlu bir ameliyatsız zayıflama uygulamasıdır. Bölgeseler yağlarından kurtulmak isteyen ama liposuction gibi cerrahi bir çözüm yerine ameliyatsız bir alternatif düşünen hastalar için ideal bir yöntemdir. İşlem uygulanmadan önce uygulama yapılacak bölgeye özel anti freezli bir ped yerleştirilir. Bu padin amacı dondurulan bölgedeki cildin zarar görmemesidir ve titizlikle düzgün bir şekilde yerleştirilmesi çok önemlidir.

 Anti freezeli padler yerleştirildikten sonra probe başlıkları yerleştirilerek cihaz çalıştırılır ve istenmeyen yağların başlıkların içine vakumlanarak dondurulması başlatılır. Cooltech Soğuk Lipoliz cihazı aynı anda iki farklı bölgeye hedef alabilecek iki adet başlığa yani probe'a sahiptir. Dolayısıyla tek bir seansta iki farklı bölgedeki istenmeyen yağlarınızı hedef almak mümkündür. Vakum işleminden sonra 70 dakika boyunca içeri çekilen istenmeyen yağlar -8 derecede kontrollü bir şekilde dondurulur ve istenmeyen yağ hücrelerinin ölümü sağlanır.

 İşlem sırasında hasta hiçbir rahatsızlık hissetmez ve müzik dinleyebilir, akıllı telefonuyla ilgilenebilir veya televizyon seyredebilir. 70 dakika sonra cişhaz otomatik olarak kapanır ve dondurulan bölgeye bir kaç dakika dolaşımı arttırmak ve vakumun etkisini düzenlemek için bir kaç dakikalık özel bir  masaj uygulanarak işlem tamamlanır.

 

cooltech-soguk-lipoliz-bolgesel-incelme cooltech-soguk-lipoliz-nedir-zayiflama

 

Cooltech Soğuk Lipoliz ile Ameliyatsız Zayıflama ve İncelme Uygulaması Sırasında Hasta Acı çeker mi? Soğuk Lipolizin Herhangi Bir Yan Etkisi Var mıdır?

Soğuk Lipoliz ile bölgesdel yağların yokedilmesi işlemi sırasında hasta hiç bir şekilde ağrı duymaz. Sadece uygulama bölgesinde hafif bir soğukluk hissi vardır ve hiç bir şekilde rahatsız edici bir duygu değildir. Öyle ki hasta işlem sırasında istediği gibi televizyon seyredebilir, müzik dinleyebilir veya akıllı telefonuyla ilgilenebilir. 70 dakika süren bu son derece konforlu ve ameliyatsız zayıflama uygulamasının doğru uygulandığı takdirde hiçbir yan etkisi yoktur. 

Soğuk Lipoliz ile Zayıflama İşlemi Kaç Seans Uygulan malıdır?

Soğuk lipoliz uygulamasında  genelde tek seans yeterli olmaktadır. Ancak  hastanın istenmeyen bölgesel yağlarının çokluğuna, uygulama bölgesine ve hedeflediği zayıflığa bağlı olarak 1 den fazla seans uygulanmasında da herhangi bir engel yoktur fakat seans aralığı minimum 2 ay olmalıdır.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0212 608 18 17 - 0212 608 18 16 - 0533 053 33 40 - 0533 031 86 74

(Not: 0533 053 33 40 ve 0533 031 86 74 nolu cep hatlarımız saat 23:00'e kadar hizmettedir.)

MAIL ÜZERİNDEN SORU SORMAK İÇİN: info@stsestetik.com

Cooltech Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama Hakkında Uzmanına Sorulan Sorular

Diğer Sorular →

Cevabınız başarıyla kaydedildi.. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Hemen Ara
Ücretsiz Muayene Ol