Schwarzy

Kasların geliştirilmesi sayesinde yağların yakılması üzerine geliştirilen Schwarzy, kurtulmak istediğiniz ancak başaramadığınız yağlara veda etmenizi mümkün hale getirmektedir. Bu esnada kaslarınız da gelişerek, hayalinizdeki sonuçların alınması sağlanır.

Çağımızda birçok kişi düzgün bir program yapmasına ve buna harfiyen uymasına rağmen, istediği sonuçları alamadığından veya çok yavaş olduğundan şikâyet eder. Ancak sahip olduğumuz bu cihaz ile aradığınız sonuçlara kısa sürede kavuşmanız mümkündür. Buna ek olarak,

 1. Yüksek tansiyon,
 2. Hamilelik problemleri,
 3. Felç,
 4. Kalp hastalığı,

Gibi sorunların önlenmesine de yardımcı olmaktadır. Zira bunların nedenlerinden bir tanesi de kişilerin sahip oldukları yağ oranıdır. Bu teknoloji yağların yakılmasına yardımcı olduğu için, daha sağlıklı yaşamanızı sağlar.

Güçlü Kaslar Neden Gereklidir?

Güçlü kaslar daha çekici bir dış görünüş sağlamalarına ek olarak birçok fayda sağlar. Bunlar şu şekilde sayılabilir;

 1. Güç kullanarak yapılması gereken aktiviteleri, daha hızlı ve yorulmadan yapmaya olanak tanır.
 2. Sağlığı iyileştirir.
 3. Kemiklerin sağlıklı şekilde yapılanmasını sağlar.
 4. Esnek ve dengeli bir vücut sağlar.
 5. Uyku düzenine yardımcı olur.
 6. Yağ ve kas arasındaki oranı dengeler.

Ancak güçlü kasları elde etmek için, egzersizler de profesyonel yardım alınarak yapılmalıdır. Burada size sunduğumuz Schwarzy sistemi, seans katılımlarını düzgün yapmanız ve size sunulan programa uymanız halinde istediğiniz sonuçlara, kısa sürede kavuşmanıza yardımcı olur.

 SchwarzySistemaTrequarti

Schwarzy Çalışma Planı Nasıl Hazırlanır?

Gelişmiş teknolojinin bir ürünü olan Schwarzy, her kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Dolayısıyla sabit bir çalışma planı bulunmaz. Katılımcı tarafından müracaat yapıldığında kendisiyle görüşme yaparak sorunları dinlenir ve yeni amaçladığı anlaşılır. Kiloları da öğrenildikten sonra kendisine en uygun günler hangileriyse bunlar belirlenir.

Ardından sadece katılımcıların buna uyması gerekir. Bunlar haftada iki gün olarak belirlenmekte olup, aralarında vücudunuza dinlenmesi için zaman sağlamak üzere aralıklar vardır.

Schwarzy (8)

Schwarzy Neyi Hedefler?

Fazla kilolar hem erkek hem de kadınların problemleri arasındadır. Ancak birçok kişi yağlarından kurtulurken kilo vermeyi talep eder. Sistem de temel olarak bunun üzerine inşa edilmiştir. En çok kullanıldığı bölgeler,

 1. Karın,
 2. Kalça,
 3. Bacaklar,
 4. Kollar,

Olup, buradaki yağlanmalara karşı etkili çözümler sunulur. Uzman gözetiminde uygulanan seanslar sonucunda istediğiniz sonuçlara ulaşmanız sağlanır.

Schwarzy (6)

Schwarzy Hangi Etkileri Sağlar?

Gelişmiş bir mimari ile istediğiniz sonuçlara verimli bir şekilde kavuşmanızı sağlayan Schwarzy yalnızca 30 dakikada, 35 bin mekik çekme etkisini sağlar. Böylece kısa sürede daha iyi sonuçlar sağlanır.

Fokuslu manyetik stimülasyon sağlayan sistem, daha güçlü ve kalıcı kasların inşa edilmesinde sizlere destek olur. Yağ oranında da sağladığı Lipofiz sebebiyle bölgesel yağlar da dâhil olmak üzere kurtulmanızı sağlar. Liflerin kasılmasına yardım ettiği için kas dokuları belirgin hale gelir.

Schwarzy Avantajları Nelerdir?

Günümüzde en çok kullanılan zayıflama cihazlarından biri olan Schwarzy, sizlere çok sayıda avantaj sunar. Bunlar şu şekilde verilebilir;

 1. Abdominal obezite ile obezite öncesiyle alakalı risk faktörlerini azaltır.
 2. İşlemler esnasında herhangi bir ağrı, acı bulunmamaktadır.
 3. Kişilerin duruşunu daha iyi hale getirir.
 4. Karın kaslarını uyaran, güçlü bir sistemdir.
 5. İşlem konforlu bir şekilde gerçekleştirilir.
 6. Protokoller önceden ayarlanmış, uyarlanmış seçeneklerdir.
 7. Özellikle karın, bacak, kol ve kalça gibi bölgelerde en iyi etkisini gösterir.

Vücudun değişik bölgelerine uygulanabilen bu sistem, sağlığınızı da korumanızda size yardımcı olur. Eğer tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve kendinize özel bir program belirleyerek daha sıkı bir vücuda kavuşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Schwarzy Hakkında Uzmanına Sorulan Sorular

Diğer Sorular →

Cevabınız başarıyla kaydedildi.. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Hemen Ara
Ücretsiz Muayene Ol