Ultra Matrix Ağı ile Yüz Germe

 

Ultra Matrix Uygulaması Nedir?

Ultra-Matrix Ağı;  altın + PDO (Thread Lift) ipin yeni nesil Spring Thread ip ile kombine edilmesiyle uygulanan ve etkili sonuçları olan bir ameliyatsız yüz germe tekniğidir. Yaşlanmaya ve kişinin cilt yapısına ve yaşın ilerlemesi sonucu kolajen üretimindeki eksikliğe bağlı olarak kendini bırakmış ve sarkmış cildin herhangi bir cerrahi girişime ve narkoz almaya gerek kalmadan orta hatta toplanmasına yarar ve bunun sonucunda da cildin eski genç ve diri görünümüne kavuşması sağlanmış olur.

 

 

Herhangi bir yan etkisi ve zararı bulunmayan Ultra Matrix ile ameliyatsız yüz germe uygulaması, krem ve küçük iğneler ile basit bir lokal anestezi altında kolaylıkla yapılabilir ve hem işlem sırasında hasta konforu sağlanmış olur hem de işlem sonrasında fazla ağrı ve acıya neden olmaz. Ortalama yarım saatte tamamlanan bu yüz germe uygulaması sonucunda kullanılan FDA onaylı PDO yüz germe ipler yaklaşık 6 ile 8 ay içerisinde kendiliğinden eriyerek tamamen kayboluyor.

 Bu süre zarfında PDO ipler sayesinde uygulanan bölgede mikro kan dolaşımı artıyor ve tamir mekanizmaları harekete geçiriliyor.  Bunun sonucunda ise adeta vücudun kendi doğasını yeniden uyandırma işlevinin ortaya çıkması sağlanmış oluyor ve cildimizde hızla kolajen üretimine neden olarak yaşlanma nedeniyle kaybettiği esnekliği geri kazanmaya başlıyor.

 Bu  kolay ve ağrısız yüz germe tekniği ile çok kısa bir uygulama süresi içerisinde eskisinde daha genç, diri, elastikiyetini ve canlılığını geri kazanmış sağlıklı bir cilde yeniden sahip olmak mümkün oluyor.. Ultra-Matrix ağı tekniği ile ameliyatsız yüz germe uygulaması hastanın narkoz almasına gerek kalmadan lokal anestezi altında kolaylıkla gerçekleştirildiği için diğer ameliyatlı yöntemlerde olduğu şekilde herhangi bir iyileşme süreci gerektirmez. Bundan dolayı işlemden hemen sonra denize girmek, güneşlenmek ve banyo yapmak yasak değildir.

 

 Ultra Matrix uygulamasından sonra cilt altında gerçek yapışmanın sağlanması ve sağlıklı gergin bir cilt görünümü, uygulamanın yapıldığı birinci haftadan itibaren hemen kendini göstermeye başlar ancak uygulamanın asıl can alıcı etkisi işlemin üzerinden ortalama 4 ile 6 hafta geçtiken sonra çok daha net bir şekilde görülmeye başlayacaktır. 

 Bilinen diğer iple yüz asma işlemlerindeki etki mekanizmasından tamamen farklı bir teknik olan Ultra-Matrix Ağı yönteminde, PDO iplerinin üzerine herhangi bir yük binmez. Bu sebeple uygulamadan sonra ipin etkisinin kaybolması veya kısa süre sonra cildin yeniden düşmesi ihtimali kesinlikle olmaz. Bu teknikte aynı anda onlarca PDO ipi ince ince birbirine işlenerek cilt altında özel bir matrix ağı meydana getirilmektedir. Bu özel matrix ağının ciltteki kolajen üretimini tetiklemesi sayesinde de cildin esnekliğini ve gerginliğini geri kazanmaya başlamasına ve daha genç ve diri görünmesine neden olmaktadır. 

 Dahası Ultra Matrix tekniği sadece yüz gençleştirmede değil, aynı şekilde yaşlanmaya ve yıpranmaya bağlı kolajen eksikliğinin yol açtığı boyun sarkmalarını düzeltme ve gıdı estetiğinde de kullanılabilmektedir. PDO ipler boyun bölgesinde de aynı şekilde etkili bir kolajen üretimine sebep olacak ve boyun bölgesi eski esnekliğini yavaş yavaş kazandığı için ameliyatsız boyun germe sağlanmış olacaktır.

 

 

Ultra Matrix  ile Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamasının Diğer Tekniklerle Kombine Edilmesi

Ultra-Matrix  ile ameliyatsız yüz ve boyun germe uygulaması, Venus Legacy,  U-therapy, Scarlet, PRP, Kök hücre gibi diğer yüz gençleştirme uygulamalarıyla kombine edildiğinde cildinizin alt ve orta katmanları Ultra-Matrix Ağı, Scarlet ve U-therapy uygulamalrıyla kolajen üretiminin tetiklenmesine bağlı olarak gerginlik kazanırken, üst katmanları da Venüs, PRP ve kök hücre işlemleri ile gerilerek cildin tüm katmanlarında gençleşmeye ve esneklik kazanımına neden olacaktır.

 

Ultra Matrix ile Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulamasının Fiyatı

Ultra Matrix Uygulamasının maliyeti tamamıyla kullanılacak ürün miktarıyla doğru orantılı olarak değişmektedir ve kullanılması gereken PDO iplerinin sayısı da tamamen kişinin cilt yapısına ve yaşlanma seviyesine bağlıdır. Ayrıca hastanın cildinin ihtiyacı olan ip miktarı ve Ultra Matrix dışında yüz gençleştirme teknikleriyle kombine edilip edilmeyeceği de ancak doktor tarafından yapılacak detylı cilt analizi sonrasında belirlenebilmektedir ve bu etmenler ameliyatsız yüz germe uygulamasının maliyetinin geniş bir aralıkta değişmesine neden olur.

Dolayısıyla net bir ücret bilgisi ancak detaylı doktor muayenesinden sonra belirlenmektedir.

 

 

Ayrıntılı Bilgi: (0533) 053 33 40 - (0533) 031 86 74 - (0212) 608 18 17 - (0212) 608 18 16 - (0212) 803 16 44

(Not: 0533 053 33 40 ve 0533 031 86 74 nolu cep numaralarımızı saat 23.00'e kadar arayabilirsiniz.)

Tüm Sorularınız için e-mail adresimiz :  info@stsestetik.com

Ultra Matrix Ağı ile Yüz Germe Hakkında Uzmanına Sorulan Sorular

  • Fiyat bilgisi

    45 yasindayim kırışıklık sorunum fazla yok ancak daha gergin bi cilt istiyorum. Yuz ve boyun bolgeme ultra matrix yontemi ve ardindan ust cildim icin gerekli olan prp ya da kök hücre tedavisini de görmek istiyorum ortalama fiyat verebilirseniz sevinirim. Birde uygulamayi yapan doktorun adi nedir
Diğer Sorular →

Cevabınız başarıyla kaydedildi.. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Hemen Ara
Ücretsiz Muayene Ol