Venus Legacy ile Bölgesel İncelme

Venus Legacy 

Venus Freeze cihazının geliştirilmiş yeni modeli olan Venüs Legacy Cihazı ile tanışın!

Venüs Legacy sıkılaşmada, selülit tedavisinde ve zayıflamada kullanılan Multipolar radyofrekans ile manyetik pulse enerjisinin uyumunu kullanır.

Ayrıca, Venüs Legacy ameliyatsız yüz germe teknolojisini de içeren yeni Legacy başlığı ile yüz germe uygulamalarında da kullanılabilmektedir.

 

Venus, yüz germede, boyun germede ve bunun yanında vücutta sarkmış cildi sıkılaştırma da ayrıca cerrahi olmayan vücut şekillendirme uygulamalarında yepyeni bir teknolojiyi medikal estetik alanına getirmiştir.

Multi-Polar RF, farklı derinlikteki cilt katmanlarında benzeri olmayan klinik sonuçlar ortaya çıkaran hızlı, acısız, homojen ve düzenli bir ısı oluşturabilen gelişmiş bir sistemdir.
Pulslu Manyetik Alanlar Teknolojisi geleneksel tıpta on yıllardır kullanılmaktadır ve rejenere edici özellikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Vari-Pulse özelliği ise sorunlu bölgelerde daha derine ulaşılmasını sağlar ve aynı zamanda lenf drenajı oluşturur. Dolayısıyla  bu sistem dolaşım sistemini uyaran özelleştirilebilir pulslu bir vakum olanağı sağlamış olur.
Gerçek zamanlı çalışan Termal Geri bildirim özelliği sayesinde hem ellerin serbest kalmasını sağlarken hem de cihazın ekranındaki geri bildirim bilgilerinin özel bir grafik üzerine aktarılması sayesinde takibi kolaylaştırarak sürekli cilt temasına olanak verir. Bu sayede grafiksel gerçek zamanlı termal geri bildirim özelliği Venüs Legacy'nin üstün klinik sonuçların alınmasda önemli rol oynamış olur.
Venüs Legacy, Multi Polar RF, Manyetik Puls (MP)² Teknolojileri ve VariPulse™ teknolojisinin getirdiği yenilikleri kombine edrerek tek cihaz üzerinde sunmaktadır.

Venus Legacy'nin gelişmiş çok başlıklı platformu klinik sahibi ve uzmanlarından elde edilen geri bildirimler ve tavsiyeler doğrultusunda özel olarak tasarlamıştır.

Bu nedenle, Önerilen tüm uygulamalar hazır olarak her daim Venüs Legacy'nin sistemindedir ve aynı zamanda uygulama esnasında kolayca  hastanın cildinin ihtiyaç duyduğu şekilde revize edilebilir özelliktedir.

Venus-Graphic1-700x460

DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0212 608 18 17 - 0212 608 18 16 - 0533 053 33 40 - 0533 031 86 74

(Not: 0533 053 33 40 ve 0533 031 86 74 nolu cep hatlarımız saat 23:00'e kadar hizmettedir.)

MAIL ÜZERİNDEN SORU SORMAK İÇİN: info@stsestetik.com

Venus Legacy ile Bölgesel İncelme Hakkında Uzmanına Sorulan Sorular

Diğer Sorular →

Cevabınız başarıyla kaydedildi.. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Hemen Ara
Ücretsiz Muayene Ol