VelaShape 3

VelaShape ile Selülit Tedavisi Artık Çok Kolay!

velashape-iii-syneron-candela

Ameliyatsız ve cerrahi girişimsiz selülit görünümünün giderilmesinde FDA onayı almış ilk cihazdır. Bünyesinde 4 etkili teknoloji barındırır. Bunlar:

  1. Bipolar radyofrekans
  2. Kızılötesi (infrared) enerji
  3. Pulsatil vakum (3 kademeli)
  4. Mekanik lenfatik masaj

Adsız

Velashape 3 ile uygulamalar 30 ila 45 dakika gibi kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Aşırı kilo alıp vermekten dolayı meydana gelen sarkmaların, doğum sonrası meydana gelen sarkmaların ve gevşemelerin toparlanmasında son derece başarılı bir tedavi şeklidir.

Velashape 3  ile Bölgesel Olarak Kaç Santim İncelebilirim?

Klinik çalışmaların doğrultusunda elde edilen veriler hastaların 1 seans sonrasında ortalama olarak 1 ile 3 cm bölgesel inceldiğini göstermektedir. Hastalar içerisinde yeni doğum yapmış kişilerin memnuniyet oranı ise %97 olarak belirlenmiştir.

Velashape 3  ile Selülit Tedavisi Güvenli midir?

Velashape 3 tüm cilt tipleri ve renkleri için tamamiyle güvenli bir uygulamadır. Bugüne kadar velashape 3 verilerinde rapor edilmiş herhangi bir olumsuz durum ve rapor bulunmamaktadır.

Velashape 3  ile Selülit Tedavisi Ağrılı bir uygulama mıdır?

Velashape son derece konforlu ve ağrısız bir uygulamadır. Tedavi gören hastaların çoğu uygulamayı sıcak ve yoğun bir doku masajına benzetmektedir. Her bir bireyin ağı ve konfor eşiği bir birinden farklıdır ve velashape bu tür farklılıklara uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiş bir cihazdır. Tedavinin bitiminde bir kaç saat boyunca devam edebilen hafif bir sıcaklık hissetmek son derece normaldir ve dolayısıyla cildinizde bu süre zarfında hafif kızarıklık görülebilir ve bir kaç saat sonunda soğumayla birlikte kaybolmaktadır.

Velashape 3  ile Değişimi Ne Kadar Hızlı Farkederim?

İlk tedavinin ardından tedavi edilen bölgedeki cilt yüzeyinin daha düzgün ve sıkı hissedilmesiyle tedavi edilen bölgenin yavaş yavaş eskisinden daha iyi duruma geldiği görülür.

Garshan Masajı ile Selülit Tedavisi (Bayanlara Özel)

Saf tropikal çiçeklerin suyunda bekletilmiş ipek keseler ve aromatik yağlarla yapılan terapi. Bölgesel incelmede ve selülitlerin yok edilmesi ve tedavi edilmesinde olağanüstü hızlı ve etkili bir uygulamadır. Garshan masaj terapisi selülitlerde ve sorunlu bölgelerde bir haftada önemli iyileşme sağlar. Garshan Terapisi cildinize tazelik kazandırırken aynı zamanda uzun süreli pürüssüzlük te sağlar.

 

  • garshan_masaj_1 garshan_masaj_2 garshan_masaji_3

DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0212 608 18 17 - 0212 608 18 16 - 0533 053 33 40 - 0533 031 86 74

(Not: 0533 053 33 40 ve 0533 031 86 74 nolu cep hatlarımız saat 23:00 e kadar hizmettedir.)

MAIL ÜZERİNDEN SORU SORMAK İÇİN: info@stsestetik.com

VelaShape 3 Hakkında Uzmanına Sorulan Sorular

Diğer Sorular →

Cevabınız başarıyla kaydedildi.. Onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Lütfen * işaretli yerleri doldurunuz.

Hemen Ara
Ücretsiz Muayene Ol