Ameliyatsız Meme Büyütme Uygulaması Sarkık Göğüslere Uygulanabilir mi?

594 0

Ameliyatsız göğüs büyütme uygulaması özellikle küçük veya çok küçük ve sarkık olmayan memelere sahip kadınların arzu ettiği beden ölçülerine narkoz almadan çok kısa bir süre içerisinde, iyileşme süresi gerekmeden ve iz kalmadan ulaşmaları için iyi bir yöntemdir. Ancak bu uygulamanın sarkmış ve esnekliğini kaybetmiş memelere sahip kadınların göğüslerini büyütmede kullanılması uygun değildir. Bunun sebebi sarkmış olan memelerin, Aquafilling meme büyütme dolgusu göğse enjekte edilerek büyümesi sağlanırken aynı zamanda da memelerin dikleştirilmesi mümkün olamayacağı için ortaya göze estetik, dolgun ve dik görünen bir göğüs çıkmamış olur. Bu yüzden ameliyatsız göğüs büyütme işlemi yapılmadan önce sarkık memelerin toparlanması ve dikleştirilmesi gerekir.

Sarkık memeleri toparlamanın ve dikleştirmenin tek çözümü meme toparlama ameliyatı olmaktır. Ameliyatsız olarak sarkıklığı yok etmek şu an için mümkün değildir. Ameliyat ile memeler dikleştirildikten ve sarkıklık yok edildikten sonra iyileşme tamamlanınca gerekli olduğu vakit Aquafilling ile veya silikon ameliyatı ile büyütülüp arzu edilen dolgun ve dik göğüslere sahip olmak mümkündür.

Sonuç olarak Aquafilling ile ameliyatsız meme büyütme uygulaması küçük ve sarkmamış memeleri büyütmek için silikon ameliyatlarına çok iyi bir ameliyatsız alternatif olmasına karşın sarkmış ve esnekliğini kaybetmiş göğüsleri büyütmede kullanılmamalı, öncelikle meme dikleştirme ve toparlama ameliyatı olunarak sarkıklığın yok edilmesi sağlanmalıdır. Ardından silikon ameliyatı veya aquafilling ile ameliyatsız göğüs estetiği uygulaması yapılarak arzu edilen büyüklüğe ulaşılabilir.

Yorumlar

Fatal error: Cannot redeclare yildiz_koy() (previously declared in /home/stsestetik/public_html/include/global.php:71) in /home/stsestetik/public_html/include/global.php on line 92