Ameliyatsız meme büyütme uygulamasının Emzirme Zararı Var mıdır?

858 0

Ameliyatsız meme büyütme uygulaması özel bir kanül yardımıyla yapılan hiçbir kesi işleminin uygulanmadığı ve narkoz gerektirmeden sadece lokal anestezi altında yapılan son derece konforlu ve güvenli bir göğüs estetiği yöntemidir.
Kanül özel bir iğne vasıtasıyla memenin altındaki kas dokusu ve süt kanallarının arasında bulunan yağ dokusunun olduğu bölgeye girdiği ve özel aquafilling dolgusu bu güvenli bölgeye enjekte edildiği ve süt bezleri ve kanallarıyla bir ilgisi olmadığı için ameliyatsız meme büyütme uygulama sonrasında ileride emzirmeye engel değildir.

Ameliyatsız Meme Büyütme Uygulamasının Fiyatı Ne Kadardır?

Her kişinin istediği göğüs ölçüleri birbirinden farklıdır. Kimi insan için sadece küçük bir büyütme yeterli olabilirken kimi çok küçük göğse sahip kişiler içinse daha yüksek miktarda aquafilling dolgusu uygulanmak suretiyle arzuladığı büyük göğüslere ameliyatsız meme büyütme işlemi ile sahip olması sağlanır. Bazı memesinde asimetri veya büyüklük farkı olan hastalara ise sadece tek bir memeye az miktarda aquafilling uygulanaraktan problem giderilmiş olur. Dolayısıyla her hastaya uygulanması gereken aquafilling dolgu maddesi farklı olduğu ve ameliyatsız göğüs büyütme uygulamasının fiyatı tamamen uygulanacak ürün miktarıyla doğru oranda arttığı için kişiden kişiye ciddi farklılık göstermektedir. Bunun Sonucunda net bir fiyat bilgisi ancak fiziki muayene sonrasında belli olmaktadır.
Sonuç olarak, aquafilling ile Ameliyatsız meme büyütmenin ücreti tamamen kişinin ihtiyaçlarına ve kullanılacak dolgu miktarına bağlı olarak değişmekte ve muayene sonrasında ihtiyacı olan aquafilling miktarı belirlenerek çıkarılmaktadır.

Yorumlar

Fatal error: Cannot redeclare yildiz_koy() (previously declared in /home/stsestetik/public_html/include/global.php:71) in /home/stsestetik/public_html/include/global.php on line 92